OK Aviation group

OK AVIATION BASE
Letiště Příbram
Drásov 201
261 01 Příbram

Tel (+420) 318 690 644
Fax (+420) 318 690 645

Úvodní stránka / Cirrus / Cirrus

Cirrus

Prodeji letadel Cirrus se věnujeme od roku 2005 a až do loňského roku jsme byli výhradním zastoupením Cirrus Aircraft pro Českou a Slovenskou republiku. Avšak nedlouho po převzetí firmy novým Čínským vlastníkem nám nebyla prodloužena naše dealerská smlouva, a tak po 10 letech velmi úspěšné spolupráce musíme prodej nových letadel Cirrus přerušit.

Naše společnost však i nadále zůstává autorizovaným servisním střediskem Cirrus Aircraft, jakož i autorizovaným výcvikovým centrem. Majitele letadel Cirrus nakoupených od nás ujišťujeme, že uděláme vše pro jejich plnou spokojenost a bezproblémový provoz.

Ačkoli ukončujeme prodejní zastoupení výrobce, rozhodně nekončíme s prodejem letadel Cirrus. Díky dlouholetým zkušenostem a hlubokým znalostem těchto letadel jsme schopni zájemcům nabídnout tu nejvyšší kvalitu a efektivitu při prodeji zánovních a použitých letadel Cirrus. Jsme přesvědčeni, že zánovní letadlo Cirrus od nás, s kompletní servisní a provozní podporou, může být pro Vás mnohem efektivnějším řešením, než nové letadlo.

Rádi bychom naše klienty ještě informovali, že pan Dobroslav Chrobák, který nějakou dobu u nás působil na pozici prodejního referenta letadel Cirrus, od ledna 2015 již nepracuje u naší společnosti, ani s námi nemá žádnou externí spolupráci.